مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی آاگ AEG

دارای نمایندگی در سراسر تهران

حمل رایگان دستگاه در صورت نیاز

مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. همچنین متخصصین حرفه ای مجموعه کیان سرویس تعمیرات انواع مدل های جاروبرقی را با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن ارائه می دهند.

درخواست خود را آنلاین ثبت کنید
نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ در شمال تهران 02128426679
نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ در غرب تهران 02144944623
نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ در شرق تهران 02177138965
نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ در جنوب تهران 02133254006

متخصصان باتجربه

اعزام تکنسین در کمتر از یک ساعت

مجموعه ی کیان سرویس با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی در نظر دارد با اعزام تکنسین مربوطه بهترین خدمات را به شما ارائه نماید.


گارانتی خدمات

با توجه به اعتماد شما، مجموعه تعمیرات لوازم خانگی کیان سرویس تمام خدمات انجام شده را به مدت 6 ماه گارانتی می نماید.


علت عدم مکش جاروبرقی آاگ AEG

یکی از مهمترین ویژگی های یک جاروبرقی خوب قدرت مکش آن است، پس بهتر است هنگام خرید به این امر دقت داشته باشید. حال اگر به چنین مشکلی برخوردید، جای نگرانی نیست فقط کافی است، دلایل آن را بدانید و نسبت به رفع آن اقدام کنید. بنابراین به دلایل زیر توجه کنید:

یکی از ساده ترین دلایلی که در وهله اول به ذهن می رسد، عدم تنظیم قدرت مکش جارو نسبت به سطحی است که جارو می کند. یعنی برای جارو کردن هر سطحی باید متناسب با آن قدرت مکش جارو را تنظیم کنید. برخی جاروها تکمه هایی دارند که یا شماره دارند یا علامت هایی روی آنها نوشته شده است بنابراین می توانیم با تنظیم درجه میزان مکش جارو را تنظیم کرده و قدرت آن را بالا یا پایین ببرید. برای کف‌های سرامیکی، چوبی، پارکت، سنگی و در واقع سطح هایی که خیلی سفت و سخت است، بهتر است قدرت مکش جارو را روی درجه بالا قرار دهید. اما برای فرش و موکت خیلی نیاز نیست، درجه را زیاد کنید.

اگر دیدید همچنان جارو مکش لازم را ندارد، بهتر است کیسه آن را چک کنید. برخی از جاروبرقی ها، کیسه دار هستند. بنابراین وقتی محفظه این کیسه را باز کنید متوجه می شوید که تا چه حد پر است. اگر کیسه پر باشد حتی باعث تغییر صدای جارو هم می شود. چنانچه پی بردید مشکل از پر بودن کیسه است، حتما آن را خالی کنید و اگر کیسه یک بار مصرف دارد، آنها را هر چند وقت یک بار عوض کنید.

وقتی کیسه جاروبرقی را هم بررسی کردید و دیدید مشکل همچنان باقی است، بدانید مشکل جای دیگری است، اما نگران نباشید یک راه حل دیگه هم هست. به شما توصیه می کنیم به این مرحله که رسیدید، فیلتر جاروبرقی را هم چک کنید. شاید سوراخ های فیلتر پر از گرد و غبار باشد. بنابراین اگر قابل شستشوست آن را بشویید یا آن را تعویض کنید.

اگر با مشکل عدم مکش جاروبرقی یا کندی آن مواجه شدید، این احتمال هست که اجسام خارجی مانند پیچ و مهره، پلاستیک، برخی اشیاء درشت یا حتی یک لنگه جوراب در مسیر جارو گیر کرده باشد. بنابراین قسمت خرطومی را از جارو جدا کنید و سعی کنید با میله ای نازک یا وسیله ای انبرمانند آنهارا خارج کنید. چون مسیر عبور هوا را می بندند و گرد و غبار به همان ها می چسبند.

غلطک برس و تسمه جاروبرقی از دیگر قطعاتی است که باید سرویس شود. تعویض آنها بد نیست اما اگر دیدید هنوز هم کارایی دارند و غلطک آن هنوز خوب می چرخد، سعی کنید نخ و مو یا هر چیزی که لای آن پیچیده را جدا کنید. از طرفی بهتر است تسمه جاروبرقی کشی باشد طوری که وقتی دور غلطک برس قرار می گیرد، هیچ فاصله ای نداشته باشد. وگرنه اگر تسمه گشاد باشد در چرخیدن غلطک هم اثر می گذارد در نتیجه مکش جارو کم می شود.

اگر همچنان مشکل پابرجاست قبل از اینکه بخواهید با کیان سرویس تماس بگیرید یک توصیه دیگر را هم به شما می کنیم. شاید مشکل حل شود. در چنین مواقعی نگاهی هم به موتور جاروبرقی اندازید، اگر موتور جاروبرقی دچار نقصی باشد، شک نکنید در مکش آن هم اثر دارد. یا دود می کند یا خاموش می کند و حتی ممکن است بد عمل کند. در تعدادی از جاروبرقی ها، موتورها دارای فن چرخنده هستند. و تیغه های فن به به موتور وصل است. اگر این تیغه ها شکسته باشند باعث لرزش موتور آن می شوند.

ما تمام برندها و مدل های مختلف جاروبرقی را تعمیر میکنیم

درخواست خود را آنلاین ثبت کنید
و یا با شماره تلفن 02133254006-02133254007 تماس بگیرید.